Зустріч учасників робочої групи місії “Рахиль”

0
76
Зустріч учасників робочої групи місії

Завершився семінар-тренінг щодо зцілення постабортної травми та її наслідків, психологічної адаптації жінки (і її близьких) після аборту, який проходив у Львівській духовній семінарії Святого Духа.

Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я о. Руслан П’яста останнього дня педставив програму зцілення від ран, що залишаються на людській душі через втрату ненародженої дитини — місію «Рахиль», яку пропонує Українська Греко-Католицька Церква, опираючись на зразках подібного служіння в Римо-Католицькій Церкві США та інших країн.

Також із учасниками робочої групи після обговорення було розроблено стратегічні кроки та завдання, щодо збереження людського життя в Україні. Адже втрата навіть ненародженої дитини ніяк не може минути безслідно, бо призводить до руйнування частини особистості як чоловіків так і жінок, пов’язаної із батьківством. Така подія є травмою, що зачіпає цілий пласт як фізично-психічних так і моральних аспектів. Навіть у випадку викидня або народження мертвої дитини, часто батьки мають відчуття провини. Тому пропонуючи програму «Душпастирського супроводу осіб, що переживають втрату ненародженої дитини», Церква прагне допомогти людям пережити витрату ненародженої дитини та отримати зцілення душевних та психологічних ран.

Семінар-тренінг «Жива надія» щодо зцілення постабортної травми

Представники різних єпархій та екзархатів УГКЦ одноголосно прийняли рішення щодо розвитку місії «Рахиль». Також ухвалили рішення: провести вишкіл фахівців для Львівської Архієпархії (8-12 жовтня), а також подібні семінари-тренінги будуть проведені в кожній митрополії.

Контактну інформацію місії «Рахиль» можна переглянути за цим посиланням: Контакти.

Прес-служба 

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я

Leave a Reply