Зустріч медичних працівників

81
70

11 квітня 2013 р. Б., у с.м.т. Бориня, що на Турківщині (Львівської області) вперше відбулась зустріч медичних працівників місцевої лікарні із головою Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я СДЄ УГКЦ о. Тарасом Рисеєм. Ця візитація проходила у рамках проведення семінару із назвою «Гуманізація медичної сфери в Україні». На це дійство зібралися, фактично, усі, хто на той час перебував у цьому приміщенні: і лікарі, і медсестри, і недужі. У тимчасовій капличці, де місцевий капелан о. Михайло Постолюк щочетверга служить Літургію та спілкується із пацієнтами, спочатку відбулось коротеньке знайомство, а тоді – лекція, у якій о. Тарас нагадав медичним працівникам, що значить бути лікарем уповні (служачи ближньому так, як це робив Лікар душ і тіл – Христос).

Закінчився семінар спільною молитвою і прикладенням до мощів святого Івана Хрестителя, з невидимого благословення якого все і відбувалося. Зі слів лікарів було видно, що вони попросту не очікували такого у своєму закладі, тому були приємно вражені… Нехай усіх їх благословить благий Господь!

П.С. Селище міського типу Бориня розташоване за 150 км від Львова, до райцентру — 30 км. Тут проживає 1,5 тис. осіб. Комунальна лікарня обслуговує ще 12 населених пунктів. Це триповерхова будівля, у палатах 80 ліжок. Є рентгенкабінет, лабораторія, інфекційне, терапевтичне, неврологічне, дитяче та акушерсько-гінекологічне відділення.

Поділитися

81 КОМЕНТАРІ

Leave a Reply