Зустріч голови Комісії УГКЦ у справах ДОЗ з духовенством Кам’янець-Подільської Єпархії

0
10

У рамках Єпархіальних зборів Кам’янець-Подільської Єпархії УГКЦ, які очолив преосвященніший владика Іван Кулик, відбулась зустріч голови Патріаршої Комісії УГКЦ душпастирства охорони здоров’ я, сестри Севастіани Карвацької, з духовенством Єпархії.

Надзвичайно корисним став приїзд сестри для священиків Єпархії, оскільки кожен мав можливість ознайомитися з, представленою сестрою, працею та планами, які комісія виконує для добра відносин між Церквою та системою охорони здоров’я.

Було представлено тренінгові системи, які функціонують для медичних капеланів, для волонтерів та усіх священиків, які хочуть долучитись до співпраці із комісією.

Сестра поділилася досвідом праці та знаннями, щодо “Місії Рахиль”. Було представлено наукові видання комісії, які є фундаментом доброї праці, доброго медичного капелана. Після загальних зборів, з благословення владики Івана (Кулика), відбулась тісніша зустріч лише з медичними капеланами Єпархії.

Єпархіальна комісія душпастирства охорони здоров’ я представила свої напрацювання у розвитку медичного капеланства на місці.

Відбулось обговорення річного плану комісії та проектів, які зараз є на першому плані до виконання. Медичні капелани мали змогу особисто спілкуватися з головою патріаршої комісії та висувати свої питання та пропозиції, щодо розвитку і співпраці.

На завершення зустрічі, було вирішно спільними зусиллями розвивати діяння комісії на єпархіальному рівні та організувати навчальні тренінги для медичних капеланів та лікарів.

Також сестра Севастіана підготувала подарунки для кожного медичного капелана Єпархії. Це навчальна база у друці, яка потрібна для кращого вишколу капелана. Ми дуже вдячні Сестро за Ваш візит, дякуємо Вашим співпрацівникам, зокрема пані Мирославі Полець, яка невтомно допомагає у розвитку медичного капеланства. Та усім хто долучився до організації Вашої присутності у м. Хмельницький на зустрічі з нашим духовенством.

Поділитися

Leave a Reply