Збори медичних капеланів Івано-Франківської Архієпархії

0
15

12 листопада відбулися збори медичних капеланів Івано-Франківської Архієпархії.

Збори відбувалися за участю Голови Комісії душпастирства охорони здоров’я Патріаршої Курії УГКЦ с. Севастіяни Карвацької Голови Комісії Івано-Франківської Архієпархії о. Ярослава Рохмана, Синкела у справах капеланського служіння Івано-Франківської Архієпархії о. Василя Пасічника, помічника Голови Комісії п. Мирослави Полець та медичних капеланів Івано-Франківської Архієпархії. Зустріч відбулася у навчальному корпусі Івано-Франківської Духовної семінарії. Загалом у зустрічі взяло участь 33 учасника.

Захід розпочався з молитви, привітання отцем Ярославом Рохманом учасників та гостей зустрічі. З доповіддю про стан капеланського служіння в УГКЦ виступила с. Севастіяна Карвацька, яка від імені Блаженнішого Святослава подякувала капеланам за активне служіння, за молитовну підтримку кожного капелана, який захворів на COVID-19.

Також Голова Комісії заохотила і надалі священників дотримуватися правил індивідуального захисту задля убезпечення себе та ближніх від інфікування. Далі кожен капелан поділився інформацією про своє служіння в умовах пандемії, а о. Василь Пасічник висловив думку, що ми всі бажаємо добра для вірних, для себе і мусимо пристосовуватися до нових умов служіння.

Отець Руслан П’яста презентував друковані видання Комісії, зокрема книги «Мистецтво бути поруч», «Агіотерапія посттравматичного стресового розладу», «Середина темної ночі є початком нового дня. Душпастирство у кризових ситуаціях». Отець Ярослав Рохман запропонував Комісії душпастирства охорони здоров’я Патріаршої Курії УГКЦ провести реабілітацію – духовне розвантаження для медичних капеланів та подякував гостям і всім присутнім за участь у заході.

Поділитися

Leave a Reply