Збори Комісії УГКЦ у справах ДОЗ Кам’янець-Подільської єпархії

0
14

30-го вересня 2020 року, у МДЦ Зарваниця, з благословення кир Івана Кулика, правлячого архиєрея Кам’янець-Подільської єпархії, було проведено збори Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’ я Кам’янець-Подільської єпархії, під головуванням о. д-н. Максима Колодчака.

Під час зборів відбулося представлення двох нових медичних капеланів: о. Анатолія Венгера та о. Василя Демчишина. Також медичні капелани поділилися досвідом своєї праці у лікарнях, до яких їх є призначено. Кожен священик, ревно з молитвою на устах та любов’ю у серці, відвідує хворих аби уділити їм Святі Тайни та шукає нові шляхи співпраці з лікарями. Доволі важко є відслужити Святу Літургію у лікарні через перепони нерозуміння, але беручи до уваги досвід Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’ я, ми плекаємо надію, що у скорому часі кожен медичний капелан єпархії матиме повноцінну можливість служити Святу Літургію у міжконфесійних каплицях лікарень.

Успішним досвідом поділився о. Василь Боднар, який є медичним капеланом у м. Шепетівка. Отець орендує в лікарні приміщення під Каплицю. Кожного дня усі бажаючі мають доступ до каплиці та кожного четверга бути на Святій Літургії. Отці обговорили стратегію розвитку медичного капеланства в єпархії, поручились взаємодопомогою та підтримкою, аби нести духовну підтримку в лікарню.

Читай також: Владика Іван Кулик, єпископ Кам’янець-Подільський призначив нового медичного капелана

Поділитися

Leave a Reply