Засіданні Комісії ДОЗ Львівської Архиєпархії

0
3

Сьогодні Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяна Карвацька прийняла участь у засіданні Комісії ДОЗ Львівської Архиєпархії.

Після спільної молитви, з доповіддю на тему «Пандемія коронавірусу. Правила поведінки та способи захисту медичного капелана» виступила Головний епідеміолог Департаменту охорони здоров’я при Львівській облдержадміністрації доцент п. Наталя Тимко, яка на запрошення с. Севастіяни погодилась розповісти про виклики, пов’язані з Covid-19.

Пані Наталя на високому професійному рівні донесла інформацію щодо перебігу захворюваності у Львові та області, мутування вірусу, правила поведінки при виявленні симптомів і при контактуванні з інфікованими людьми, про профілактичні заходи. Також чітко і вичерпно відповіла на численні запитання медичних капеланів.

Засідання продовжила Голова комісії УГКЦ у справах ДОЗ с. Севастіяна, яка розповіла медкапеланам про проекти, які реалізовуються в Комісії, презентувала нові видання, повідомила про програму вишколу медкапеланів.

Далі Голова Комісії Львівської Архиєпархії о. Тарас Годомський представив медичним капеланам рішення Антикризового Комітету УГКЦ щодо правил поведінки в храмах під час пандемії та роздав засоби захисту і антисептики медкапеланам. Засідання закінчили молитвою.

Поділитися

Leave a Reply