З Великодніми вітаннями та Пасхальними дарами в Центральний Госпіталь ЗСУ м. Києва, завітав Преосвященніший Владика Степан (Сус)

0
5

З Великодніми вітаннями та Пасхальними дарами в Центральний Госпіталь ЗСУ м.Києва, завітав Преосвященніший Владика Степан (Сус), голова Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви.

Після чудової зустрічі і спілкування з командним складом Госпіталя: полковником Пєровим Геннадієм Борисовичем, заступником начальника Госпіталя з морально-психологічного забезпечення та іншими працівниками і військовослужбовцями, відбулася молитва на освячення пасок, яєць та м’ясних страв, які будуть передані нашим Медикам та Захисникам, що перебувають тут на лікуванні та реабілітації.

Владика Степан подякував нашим Захисникам, військовим лікарям та усім працівникам Госпіталю за їхнє жертвенне служіння для наших Воїнів, висловив свою молитовну підтримку та запевнив у подальшій багатосторонній співпраці!

Щиру подяку за організацію цього свята для наших військових і тим, хто ними опікується, складаємо Владиці Степану (Сусу), Владиці Богдану (Дзюраху), отцю Андрію Хім’яку, Сестрам Служебницям (смт. Княжичі) та усім добродіям Української Греко-Католицької Церкви, хто долучився в різний спосіб!

Усім гарних Пасхальних Свят і здоров’я!

Поділитися

Leave a Reply