У Луцьку відзначили «День пам’яті абортованих дітей»

0
13

24 березня 2019 року у Луцькому Екзархаті в монастирі отців Василіян м. Луцька, був організований молитовний захід до Дня пам’яті абортованих дітей, яких Церква згадує у другу суботу Великого посту.

Отець диякон Олександр Іванко від Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Луцького Екзархату виголосив звернення з нагоди Дня пам’яті абортованих дітей. У зверненні наголошувалось, що друга субота Великого посту  присвячена “Захисту та цінності людського життя від моменту зачаття до природньої смерті та необхідності перепрошення за дітей, втрачених через аборти”. Цей день має стати часом скорботи за втраченими ненародженими дітьми, а також часом прощення та примирення.

Після звернення пані Алла Семенюк презентувала програму діяльності Місії “Рахиль” – душпастирського  супроводу осіб, що переживають втрату ненародженої дитини, яку пропонує Українська Греко – Католицька Церква. Ця програма передбачає: цілісний підхід до зцілення, душпастирський супровід, молитовну підтримку, реколекції, групи підтримки.

По завершені презентації отець диякон Олександр Іванко спільно із вірними помолились за дітей, втрачених через аборти, та за припинення абортів в Україні.

Leave a Reply