Св. Перегрин – покровитель тих, хто страждає від раку

0
217
Св. Перегрин покровитель тих, хто страждає від раку

Св. Перегрин або Пелегріно (Pellegrino) Лазіосі (Laziosi) (1260 – 1 травня 1345) є італійським святим старовинного чернечого ордену «Слуги Марії» (Ordo Servorum Mariae, скорочено O.S.M.).

Народився святий в Форлі в 1260 році, в багатій родині Північної Італії. Його батьки і майже всі жителі їхнього міста заперечували церкву і були активістами опозиції або анти-папської партії.

Одного разу Папа послав спеціального представника в Форлі з проповіддю, щоб спробувати завоювати серця людей і звернути їх до Бога. Цим представником був святий Филип Бенітт. Святий Филип проповідував натовпу. Спочатку все йшло добре, і люди слухали. Тоді, з’явився зі своєю бандою хуліганів Перегрин, і вони стягнули святого Филипа з катедри. А потім вдарив святого Філіпа в обличчя. Святий Филип підставив іншу щоку і пробачив його. Перегрин був настільки вражений і сповнений каяття, що він повернувся до Святого Филипа і вибачився. Після цього, Перегрин не хотів більше йти зі своїми друзями. Він проводить більше часу в молитві.

Одного разу йому явилася Марія і веліла їхати в Сієну. Там він приєднався до Слуг Діви Марії або сервітів. Генералом ордена, який прийняв його, був Святий Филип Бенітт. Там він зробив покаяння за свої гріхи.

Один зі спеціальних обітниць покаяння, була обітниця стояти, коли не потрібно було сидіти. Розповідають, що Святий Перегрин не сидів тридцять років, і це призвело до виникнення у нього варикозного розширення вен, яке пізніше перетворилося в відкриту рану на нозі, і в кінці кінців йому поставили діагноз рак.

Рана ноги Перегрина стала настільки серйозною, що місцевий хірург вирішив ампутувати ногу. У ніч перед операцією, Перегрин молився перед образом розп’ятого Христа, і коли він прокинувся, рана була зцілена і нога збережена.

Він прожив ще 20 років і помер 1 травня 1345 року в віці близько 80 років.

Перегрин був канонізований 27 грудня 1726 року і був названий покровителем тих, хто страждає від раку.

4 лютого світ відзначає Всесвітній день боротьби із раком.

Молитва до Св.Перегрина (про чудо зцілення від раку)

Господи Ісусе, стаю перед Тобою таким (такою), яким (якою) я є. Перепрошую за гріхи, жалію за них і прошу: пробач мені. У Твоє ім’я пробачаю всім, що вчинили щось проти мене і прошу прощення в тих, кого я скривдив (-ла) у свому житті. Відрікаюся від сатани, від злих духів і їхніх справ. Віддаюся Тобі, Господи Ісусе, повністю нині і навіки. Запрошую Тебе до свого життя, приймаю Тебе як мого Господа, Бога і Відкупителя. Зціли мене, переміни мене, укріпи тіло, дух і помисли. Прийди, Господи Ісусе, захисти мене Найдорогоціннішою Кров’ю Твоєю і наповни Своїм Святим Духом. Люблю Тебе, Господи Ісусе. Подяку Тобі складаю. Я прагну слідувати за Тобою кожного дня у моєму житті. Амінь.

Маріє, Мати моя, Царице Миру, Святий Перегрине, покровителю хворих на рак, всі Ангели і Святі, прошу: Прийдіть мені на допомогу.

Отче наш… Богородице Діво… Слава Отцю… (3р.)

Leave a Reply