Служіння о. Віталія Воєци, голови Комісії душпастирства охорони здоров‘я Київської Архиєпархії

0
5

«У Національному Військово-Медичному Клінічному Центрі «ГВКГ», мав нагоду спільної молитви та уділення благословення при врученні нагород та присвоєння звання “лейтенант” слухачам – анестезіологам Української Військово-Медичної Академії!

Цей захід відбувся біля пам’ятника “Військовим медикам”, котрі кожен по своєму, у нелегкі часи жили згідно гасла: “згоряю, світло даючи”… (цитата з пам’ятного знаку).

Привітати медиків прибули представники керівного складу Центрального Госпіталя ЗСУ та заступник командувача медичних сил України – начальник штабу, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, полковник медичної служби – Андрій Галушка.

До своїх студентів також промовляв начальник Української Військово-Медичної Академії, доктор медичних наук, професор, полковник медичної служби – Валерій Савицький та багато інших.

Після відповідних заходів із сторони командування та молитви за медичних працівників, усіх присутніх було окроплено освяченою водою та на згадку подарували “Молитовники для військових”, які презентував військовий капелан, настоятель Госпітального Храму Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ – прот. Олег Скнар.

Дякую за запрошення та організацію заступнику начальника Академії з морально-психологічного забезпечення, начальнику групи МПЗ – полковнику Івану Гончаренку!

Усім здоров’я та успіхів у нелегкому, але такому необхідному служінні для України і зокрема у військово – медичних силах!З Богом йдемо далі!», – написав у своїй фейсбук-сторінці о. Віталій Воєца.

Поділитися

Leave a Reply