Семінар для медичних капеланів з питання супроводу ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД

51
113

29 травня в м. Чорткові відбувся семінар для медичних капеланів на тему: «Душпастирський супровід ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД». Сьогодні в українському суспільстві існує чимало упереджень стосовно спілкування з ВІЛ-інфікованими  та хворими на СНІД. Такі люди часто приховують правду про свій статус, бо мають страх бути відкинутими. В рамках семінару о.д-р. Сергій Олійнічук та о.д-р. Андрій Логін надали чимало корисної інформації, яка допомагатиме долати упередження і нерозуміння стосовно ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД  капеланам в лікувальних установах та духовенству серед вірних у деканатах.

Також в Чорткові відбулася робоча зустріч з місцевим єпархом, Кир Дмитром, під час якої було узгоджено багато питань щодо співпраці Комісії УГКЦ душпастирства охорони здоров’я з єпархіальним священством в питаннях біоетики, медичного душпастирства ітд. Також відбулася робоча зустріч з місцевими організаціями і рухами,ч ия діяльність має на меті подолання проблем в ділянці охорони здоров’я та пошанування гідності людського життя. В результаті було досягнуто домовленості про співпрацю і партнерство.

Поділитися

51 КОМЕНТАРІ

  1. generic viagra 100mg

    Семінар для медичних капеланів з питання супроводу ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД | Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я

Leave a Reply