Презентація Місії «Рахиль» у Луцькому екзархаті

0
10

5 лютого 2019 року в рамках інституту постійної формації у монастирі отців-василіян у Луцьку відбулася чергова зустріч для духовенства екзархату, яку очолив Владика Йосафат, Екзарх Луцький.

Цього дня відбулися традиційні збори духовенства, на яких отець диякон Олександр Іванко представив від Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я напрацьовану спеціальну програму під назвою Місія «Рахиль». Ця програма, наголосив у  своєму виспупі отець диякон Олександр, допомагає зцілити рани, що залишаються на людській душі через втрату ненародженої дитини. Місія покликана супроводжувати людину на шляху до зцілення через подолання смутку за втраченою дитиною, відновлення відносин з Богом і поєднання з Церквою через св. Таїнство Покаяння. Священики відіграють головну роль у Місії Рахиль,  оскільки забезпечують духовну опіку через здійснення св. Таїнства Покаяння і постійний духовний супровід. Також Місія “Рахиль” організовує додаткові корисні та цікаві програми (групи підтримки, молитовні заходи та реколекції).

Для отримання фахової допомоги у рамках Місії “Рахиль” була створена телефонна лінія, на яку можуть подзвонити всі, хто потребує допомоги. (Присутнім отцям були роздані буклети і візитки з номером телефону).

Крім того, отцям була представлена і запропонована спеціальна література, яку видала Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я: книжку для священників “Духовний супровід при постабортному синдромі”, а також “Путівник для зцілення духовно психологічних ран після втрати дитини через аборт”, і молитовник – “Богородице захисти життя”, для зцілення душевних ран після втрати дитини через аборт”.

 

Leave a Reply