Паліативна допомога в Україні та Тернопільській області

0
87

10 березня відбулося засідання Тернопільського осередку Правління Всеукраїнської громадської організації “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги”.

Участь в ньому взяв Голова Правління Всеукраїнської громадської організації “Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги”, завідувач кафедри управління охороною суспільного здоров’я Національної академії державного управління при Президентові України, екс-міністр МОЗ України Василь Князевич, який з робочим дводенним візитом завітав на Тернопільщину.

Василь Князевич зустрівся з керівництвом департаменту охорони здоров’я ТОДА, та під час тематичної регіональної наради “Актуальні питання розвитку системи паліативної допомоги в Україні та Тернопільській області” в ОДА говорив про важливість розвитку галузі.

Василь Князевич висловився і про необхідність співпраці з духовенством.

1Завдяки тісній співпраці та розумінні з боку обласної влади, безпосередньо голови Тернопільської обласної ради Віктора Овчарука, а також приверненні уваги громадськості, ЗМІ до цієї складної теми, вирішення питання відкриття першого хоспісу в області для допомоги інкурабельним хворим, із невиліковними захворюваннями та іншим важкохворим людям стало позачерговим.

Рішення щодо створення першого хоспісу в області прийнято Тернопільською обласною радою під час ІІ пленарного засідання ІІ сесії.

У рішенні йшлося: “Про реорганізацію Тернопільської обласної комунальної протитуберкульозної лікарні шляхом перетворення в комунальну установу Тернопільської обласної ради “Тернопільська обласна лікарня “Хоспіс”.

Поділитися

Leave a Reply