Стартував проект з питань толерантного ставлення до ВІЛ/СНІД-інфікованих осіб

-1
105
Стартував проект з питань толерантного ставлення до ВІЛ/СНІД-інфікованих осібСтартував проект з питань толерантного ставлення до ВІЛ/СНІД-інфікованих осіб

В Івано-Франківську стартував проект по створенню інформативно-освітнього відео-ролику з питань толерантного ставлення до ВІЛ/СНІД-інфікованих осіб.

Стартував проект з питань толерантного ставлення до ВІЛ/СНІД-інфікованих осібГолова комісії УГКЦ з питань душпастирства охорони здоров’я о. Руслан П’яста спільно з Шегда Володимиром Степановичом, головою родини «KOLPING на Прикарпатті» та командою студентів із всіх вищих навчальних закладів Івано-Франківська, в тому числі і студентів Духовної Семінарії, які об’єдналися в одну групу з метою змінити негативне ставлення до людей, які є ВІЛ/СНІД-інфіковані.

Наразі проводяться тренінги для підготовки студентів, які повинні укласти сценарій, а пізніше  зняти соціальний відео-ролик по ньому. На тренінги запрошуються різні експерти по цій проблематиці: соціальні працівники, мед-експерти, духовні особи, психологи, відео-монтажери і особи, які зіткнулися на власному досвіді з проблемою ВІЛ-інфекції.

Повідомив: Степан Витвицький