Молодь декларує – «ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!»

0
32

Юні волонтери з організації «Українська Молодь – Христові» м. Самбора, з благословення свого духівника о. Тараса Рисея (Голови Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ), у п’ятницю, 19 квітня 2013 р. Б., приступили до особливої місії. Цього разу їхній шлях простелився до СШ №4, а пізніше – до місцевої гімназії, щоб там відбути зустріч із старшокласниками в рамках протиабортної акції «Життя прекрасне». Ціль такого заходу полягає у тому, щоб у свідомості підлітків утвердити розуміння необхідності плекання чеснотливого життя та передподружньої чистоти, а також повсякденної християнської орієнтації, згідно десяти Божих заповідей. Подібні зустрічі-«засівання», – вважають ініціатори, – обов’язково принесуть у молодіжному просторі добрий результат-«плоди», адже легше будь яку хворобу попередити, аніж довго і нудно її лікувати.

Вищесказане дійство відбувалося у легкій формі ненав’язливого діалогу. Школярі, котрі зібралися в актовому залі, спочатку трохи шуміли, але, коли почули, що їм розповідатимуть «про це…», відразу створили атмосферу святої тиші. Було ясно, що дорослі люди ще й дотепер помилково уникають відвертих тем зі своїми дітьми, залишаючи підлітка перед великою небезпекою – поринути за потрібною інформацією у світ Інтернету. Здобуті там викривлені знання про статевість часто стають нічим іншим, як солодкою отрутою для духовного виміру, чим і блокують подальший процес розвитку світлих відносин. Після невеликої «живої» доповіді молодіжних лідерів Ростислава Стангурського та Надії Сметани та перегляду коротенького тематичного відеоролика, зал прорвали бурні аплодисменти…

Варто зазначити, що всі учасники дійства, перед тим, як взятись за «благе ярмо» своєї місіонерської діяльності, прийшли до капеланського храму святого великомученика Пантелеймона на Літургію, щоб у євхаристійному єднанні злучитися із Тим, Хто може і воду нашої буденності перетворити у добірне вино світлих перспектив.

Поділитися

Leave a Reply