Митрополит Володимир привітав колектив ЦМКЛ з Днем медичного працівника

0
9

Напередодні Зіслання Святого Духа та Дня медичних працівників Архієпископ і Митрополит Владика Володимир Війтишин завітав до Центральної міської клінічної лікарні в Івано-Франківську, щоб взяти участь у Дні відкритих дверей на запрошення головного лікаря п. Тараса Масляка.

Саме з благословення і молитви Преосвященного Владики у лікарняній каплиці Божого Милосердя розпочався цей День презентації змін, здобутків і планів, день подяки всім, кому не байдужою є якість опіки над хворими.

На молитву завітав міський голова п. Руслан Марцінків, численні медичні працівники, а також меценати і благодійники лікарні. Наш Митрополит подякував всім присутнім, особливо лікарям за їхню невтомну працю і вручив головному лікарю ЦМКЛ митрополичу грамоту. Він теж зазначив, що надзвичайно важливим є співпраця медиків та Церкви у цій сфері. оскільки людина потребує здоров’я як фізичного так і духовного.

Після цього слово до присутніх мав міський голова, а також гості. Вкінці головний лікар п. Тарас Масляк підкреслив, що саме завдяки його чудовому і високопрофесійному колективу йому вдається перемінювати лікарняний побут на краще. Після спільної фотографії Митрополит оглянув приймальне, рентгенологічне та поліклінічне відділення після реконструкції та ремонту.

Фото сторінка Facebook п. Руслана Марцінківа

 

 

 

Капелан ЦМКЛ о. Роман Терлецький

Leave a Reply