Логотип Місії «Рахиль»

Логотип Місії «Рахиль»
Логотип Місії «Рахиль»

Логотип Місії «Рахиль» графічно відтворює суть її завдання – служити людям, що страждають через втрату дітей внаслідок абортів, на шляху до зцілення через примирення з собою, дитиною, близькими та Богом.

Його можна розглядати як від центру назовні, так і вертикально – в двосторонньому напрямку рук зверху та знизу.

Всередині малюнка – людина в найменшому видимому образі. Саме так здебільшого виглядає особа в лоні, життя якої переривається. Вона ніби зависає в повітрі, символізуючи наше нерозуміння місця, способу та часу спасіння. Світло, яке осяює плід, виражає нашу надію на Боже милосердя щодо них (пор. ККЦ §§ 1261, 1281).

Кожне людське життя в цьому світі походить від Божої благодаті, через плідне єднання батька і матері. Руки, що огортають дитя, відтворюють це троїчне єднання – найвищий символ Божого покликання для людини: «Будьте плідні й множтеся» (Бут. 1, 28). Якщо розглянути малюнок зверху донизу, то побачимо єднання Бога і людини навколо дару життя. Втрата дитини його розриває. Логотип зображує відновлення гармонії відносин, яке ставить собі за мету Місія «Рахиль» через служіння для душі й життя кожної особи, зраненої після аборту.

Барви логотипу – синя і блакитна. У традиційній іконографії ці кольори символізують людськість. Щоб реалізувати Свою любов, Господь до нас наблизився максимально – став Людиною. Ніщо людське Йому не чуже. Страждання, біль, нерозуміння, слабкості – усе людське, але Господь і найтемніші закутки нашої людськості може опромінити світлом життя. Це також символізує бажання відновити гармонію між людиною та її Творцем.