Дякуємо отче Тарасе за Ваше служіння!

0
25

Сьогодні у понеділок 19 жовтня, о. Тарас Гадомський, референт у справах душпастирства охорони здоров’я Львівської Архиєпархії УГКЦ, взяв участь у засіданні Головної Управи Українського лікарського товариства, яка відбувалась частково у форматі ZOOM конференції. о. Тарас вступив перед присутніми з темою про покликання та функції медичного капелана в лікарнях.

«Покликання і місія капелана в клінічному середовищі – це особливий напрям душпастирського служіння церкви. Це потрібно хворим, їх родичам і медичним працівникам. Опіка над хворими є багатогранна. Тут можна застосовувати лікарський та психологічний підходи, а також духовний. Усі ці напрямки сприяють одужанню пацієнта. Ми усі разом покликані служити хворим», – сказав отець Тарас.

Він наголосив, що часто капеланам доводиться підтримувати і медиків.

Голова Українського лікарського товариства у Львові Олег Дуда зазначив: «Ми мали змістовну розмову з отцем. Знаємо, що медичне капеланство є дуже важливим. Було б добре налагодити у цьому напрямку співпрацю капеланів з УЛТ, щоб провести курс лекцій. Ми зі свого боку могли б дати певні знання в галузі медицини. А капелани, зі свого боку, могли б поділитися з нами знаннями в частині духовного виміру».

Від імені УЛТ Олег Дуда подарував капелану книгу Ярослава Шпарика «Медицина у Святому Письмі».

Своєю чергою отець Тарас Гадомський подарував для лікарського товариства посібник медичного капелана – «Мистецтво бути поруч».

За матеріалами офіційного Українського Лікарського Товариства у Львові

Поділитися

Leave a Reply