Репортаж про відзначення Всесвітнього Дня хворого в Україні

41
141

З нагоди відзначення Всесвітнього Дня хворого за ініціативи представників УГКЦ пройшли різні заходи в Україні. Акції включали в себе як спільні молитви за хворих, їх родини та медичний персонал. Пропонуємо Вашій увазі короткий репортаж з різних лікувальних установ України.

Івано-Франківськ

У рамках відзначення Всесвітнього Дня хворого було відвідано Івано-Франківський Обласний клінічно шкіро-венерологічний диспансер, де було відслужено Молебень за недужих, благословення та окроплення свяченою водою хворих та медперсонал.

Опісля відбулася зустріч із головним лікарем даного закладу та медичними працівниками над покращенням спільного служіння хворим.

отець Руслан Піяста та медперсонал Обласного Клінічного Шкірвенерологічного диспансеру

Київ

Отець Віталій Воєца, Київська Архиєпархія

Сокаль

У Сокальській Центральній Районній лікарні пройшли заходи з нагоди відзначення Всесвітнього Дня хворого за участі як медичного персоналу, так і хворих лікувальної установи. Під час Божественної Літургії, яку очолив о. Тарас Звір, присутні молились за здоров’я хворих та полегшу їхнім стражданням, а також за медичний персонал, який ними опікується. Після богослужіння о. Тарас Звір пригостив хворих та медперсонал приготованими гостинцями.

Сколе

Подібні заходи пройшли також у Сколівській Центральній Лікарні. До лікарняної каплиці на молитву прийшло чимало хворих та медперсонал. о. Володимир Карлик відслужив Акафіст, помолився з присутніми за оздоровлення хворих, та зачитав Послання Святішого Отця Венедикати XVI з нагоди Всесвітнього Дня хворого.

о. Володимир Карлик, Самбірсько-Дрогобицька єпархія

Стрий

Відзначення Всесвітнього Дня Хворого у районній лікарні та пологовому будинку м. Стрий.

Пологовий будинок, м. Стрий

Тернопіль

11 лютого комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, спільно з БФ «Карітас», братством «Милосердя» Тернопільської духовної семінарії, ТУСК “Обнова”, молодіжними християнськими організаціями та отцями-капеланами відвідували усі міські та обласні лікарні Тернополя. Приблизно 3000 булочок та образків з побажаннями швидкого одужання були передані людям, які перебувають на лікуванні. Священики окроплювали хворих Йорданською водою, служили Молебні, проводили духовні бесіди.

“Всесвітній День хворого відзначається щорічно 11 лютого, – зазначає Оксана Шупер, секретар комісії у справах молоді. – Вже 9-й рік поспіль комісія у справах молоді об’єднує молодь Тернополя для того, щоб виявити нашу солідарність із людьми, які мають різного роду випробовування через свою недугу.

Ми не хочемо бути байдужими до чужого терпіння і прагнемо привернути увагу громадськості до проблем у сфері охорони здоров’я”.

Цього року молодь відвідала Тернопільську міську клінічну комунальну лікарню швидкої допомоги, Тернопільську міську клінічну комунальну лікарню №2, Тернопільську міську клінічну комунальну лікарню №3, Тернопільську міську дитячу лікарню, Тернопільський обласний онкологічний диспансер, Тернопільську обласну психоневрологічну лікарню, Тернопільську обласну клінічну комунальну лікарню, Тернопільську обласну дитячу лікарню, Тернопільський обласний шкірвендиспансер, Тернопільський міський пологовий будинок, Тернопільський тубдиспансер.

Як відомо, практика відзначення Дня хворого допомагає віднаходити різні можливості проявити милосердя щодо тих, хто обтяжений різного роду недугами, підтримати їх, членів їхніх родин друзів, а також медичний персонал, який жертвенною працею намагається облегшувати їхнє страждання.

У Всесвітній День хворого спільнота “ЗнаменнЯ” з парафії свмч. Йосафата м. Тернопіль відвідала Тернопільський обласний психоневрологічний диспансер. Пропонуємо Вашій увазі зворушливі фотографії, як молодь УГКЦ ділиться теплом своїх сердець із хворими.

Поділитися

41 КОМЕНТАРІ

Leave a Reply