День подяки за дар життя у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії

0
24

День подяки за дар життя, який Українська Греко-Католицька Церква традиційно відзначає на свято Благовіщеня, у місті Самборі був прикрашений особливою молитвою. О 17:00 члени організації “Українська Молодь – Христові” та багато людей доброї волі зібралися під старовинними склепіннями лікарняного храму св.влкм. Пантелеймона. Все розпочалося із тихого співу Вечірні. По її закінченні, голова комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, о. Тарас Рисей, закликав присутніх сформувати процесію, щоб разом вийти до каплички Чудотворної ікони Грушівської Богоматері, яка знаходиться навпроти гінекологічного відділення Самбірської ЦРЛ.

Саме там відбувся Молебень до Пречистої Богородиці. По його закінченні, о. Тарас звернувся до молільників із повчальним словом. Закликав присутніх роздумати над величчю того дару, яким є життя: “Люди часто нарікають на якість свого існування, вишукують причин, щоб висловити своє невдоволення. Таке відношення свідчить про брак вдячності. Насправді ж, людина має бунтуватися через те, що є у цьому світі гріх, який своїми страшними наслідками отруює це життя… Якраз з ним і слід боротися кожному… А життя завжди було й буде прекрасне! Його нам дав люблячий Татусь!”

Наприкінці проповіді, отець закликав молитися за вагітних жінок, а особливо тих, корі мають загрозу втратити дитинку. Також заохотив боротися із таким жахливим явищем як аборт, який у межах нашої України став злочином номер один проти життя людини, і розповзся страшною кривавою плямою, змити яку просто неможливо… Поверталися усі до своїх домівок в особливому піднесенні, повні вдячності Богові за дар власного життя.

 

Leave a Reply