7 квітня – День подяки за дар життя

0
456

«Благословлю Господа на всякий час, завжди хвала Його в устах моїх» Пс. 33

7 квітня – День подяки за дар життя. Нехай у цей день серце кожного християнина сповниться особливою подякою Богові. Подякою за дар людського життя, за кожну людину, яку Господь посилає у цей світ, адже кожна людина несе у собі образ Бога, образ Його мудрості, любові, краси. Кожна людина своїм існуванням свідчить про Божу любов. Можливо, ця Божа краса забруднена наслідками людських злодіянь, але проглянувши в саму сутність людськості можна побачити невимовний блиск Божого образу.  Сьогодні день, коли Церква запрошує нас задуматися над цінністю, величчю та гідністю людського життя, щоб зрозуміти наскільки великим є цей дарунок. Починаючи з моменту запліднення, людина вже ніколи не зникає з цього світу, людська душа – безсмертна. Для кожного з нас важливо усвідомити це, прийняти своє життя як прекрасний і величний Божий дар, бути вдячними.

Сьогодні також особливе свято – Благовіщення. Добра новина про те, що Бог стає людиною, щоб бути ближче до кожного з нас, щоб стати для нас дорогою і життям вічним. Син Божий бере на Себе людську природу, освячуючи кожну мить нашого життя та зростання. Відтепер людське життя є не лише даром Бога, а є також життям Богочоловіка.

Як багато загроз та зневаг оточують сьогодні людське життя. Людина посягає на те, що їй не належить. Втрата розуміння власної унікальності, гідності дітей Божих призводить до маніпулювання та споживацького трактування життя.

Молімося за тих, хто покликаний оберігати людське життя, за тих, кому загрожує знищення. Молімося за радість, мир і прийняття кожної людини, яка приходить у світ. Нехай кожна жінка, яка носить дитя у своєму лоні, почує від нас слова  підтримки та благословення.

Будьмо вдячні Богові! Життя – це прекрасний дарунок.

 

ДОДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ:

За цими посиланнями можна дізнатись про:

1.Обряд духовного усиновлення

2.Духовне усиновлення ненародженої дитини

3. Молитовна подяка за дар життя в УГКЦ

Leave a Reply