300 Великодніх продуктових наборів передали жителям геріатричного пансіонату волонтери “Майстерні милосердя”

0
2

Волонтерська дружина “Майстерня милосердя” діє при Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я підготувала цілий “продуктовий десант” для стареньких, які мешкають у Львівському геріатричному пансіонаті.

Кожен отримає смачну паску, масло, сир, Великоднє яєчко, Великодній пряник,хрін, шинку. Все це вдалося реалізувати, завдяки консолідації зусиль підприємців і звичайних небайдужих людей. Пряники у вигляді писанки розмалювала мисткиня-волонтерка. Про це повідомила заступниця керівника Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я с. Севастіяни Карвацької і керівник волонтерської дружини ” Майстерня Милосердя”, Мирослава Полець:

“Розраховували на 300 чоловік. Привезли приблизно приблизно 250 пасок -досить великих по 270  і 400 грам. Привезли по 30 кілограм огірків, помідорів, м’ясного: ковбаски 80 кілограм, шинки 60 кілограм.Масла 40 кілограм, 30 кілограм сира твердого.  І хрону 50 штук. Крім того, у нас пречудесні імбирні пряники у вигляді писанки спекла волонтерка Оля. Їх  є  300 штук, щоб було індивідуально для кожного жителя Геріатричного пансіонату”.

Підтримали акцію компанія ТЗОВ ТВК “Львівхолод”, мережа магазинів “Рукавичка”,  які надали і масло і сир, приблизно на 16 000 грн. Ковбасу  надали “Галицька свіжина”, які також продали шинку по собівартості.”Biscotti” продали по собівартості продуктів паски. Яворівський хлібзавод привіз безкоштовно 200 пасок. З них 100 пасок передали у психіатричну лікарню на Кульпарків. Яйця ФОП “Ченька” передали 1 ящик безкоштовно, а  1 волонтери придбали.

Карантинні норми волонтери дотримають максимально. Всі продукти є герметично запаковані, волонтери особисто у Львівський геріатричний пансіонат заходити не будуть. У суботу священник безпосередньо у пансіонаті освятить Великодні продукти.

Долучилися до акції і представники молоді, зокрема представники Молодіжного Скаутства Європи.

“Однією з наших цілей є служіння. Тому ми вирішили хоча б таким чином поділитися продуктами Великоднього столу. Нас є невеличка спільнотка. Нас є 10 дівчат і кожен приніс те, що він може. Передаємо 60 яєць, декілька колечок ковбаски, сіль, бурячок, хрін, фрукти, овочі. Це дуже мало насправді, але нам важливо поділитися хоча б цим.  Ми хотіли сказати цим жестом своє “Дякую” за те, що ми маємо. Але думаємо, що ці люди у геріатричному пансіонаті потребують і більшого:  і уваги, і спілкування.  Назагал, волонтерство допомагає по-новому побачити те, що вона має у своєму житті і за це подякувати”.

Додамо, що благодійна акція на підтримку жителів геріатричного пансіонату у часі Великодня та Різдва є традиційною для “Майстерні милосердя”, адже волонтери прагнуть подарувати стареньким радість свята і поділитися душевним теплом.

Поділитися

Leave a Reply