Звернення з нагоди Дня подяки за дар життя, 07 квітня 2012 р

40
114

Дорогі брати і сестри у Христі Ісусі!

Сьогодні підносимо до нашого Творця подячні молитви в особливому наміренні – за дар життя. Роздумуючи над своїм життям, проймаємося глибокою вдячністю до Бога за численні ласки духовного та дочасного добра. Сьогодні нам належить скласти подяку за найбільший дарунок Бога для кожного з нас – за те, що ми є. У таку мить по-особливому зворушують серце слова Господні: «Перш ніж Я уклав тебе в утробі, Я знав тебе; перш ніж ти вийшов з лона, освятив Я тебе» (Єр. 1,5). Через ці слова відкривається правда про власне життя: «Я не випадковість у цьому світі, я покликаний Богом до життя, бо Він полюбив мене, я несу в собі благословення Боже на життя, яке сягає у вічність». У тиші серця станьмо сьогодні перед Богом і подякуймо Йому за величний дар свого життя.

Нашу подячну молитву не можемо обмежити подякою лише за себе. Погляньмо навколо: наші батьки, діти, рідні, друзі, колеги та усі люди без винятку – це божі творіння, яких Бог подібно до нас любить і тримає у своїй опіці. Тому подяка Богу за дар життя інших це вияв поваги, доброти, допомоги, прощення, пошанування їхньої гідності в дусі християнської любові.

Складаючи подяку за дар життя, не оминаймо ще однієї болючої теми: захисту життя ще ненароджених. Розуміючи, що власне життя не є випадковістю, піднесімо до Творця молитву про збереження життя тих, хто ще не в стані оборонити себе і є відданий Богом в опіку ніжної материнської любові. Згадаймо у своїх молитвах жінок, що очікують народження дитини, чоловіків, які готуються стати батьками, щоб в серцях зберігали правду про те, що Бог є Володарем Життя, який довірив їм високе служіння берегти нове життя (пор. Gaudium et spes, 51). Піднесімо молитву за українську молодь, християнські подружжя, щоб готуючись до майбутнього батьківства і материнства завжди пам’ятали, що зачате життя є недоторканним від першої миті свого існування. Помолімось, щоб усі християни з повагою і відповідальністю ставились до дару плідності, давали свідчення віри, приналежності до Бога, відмовляючись від усього, що несе загрозу новому людському життю: від абортів, контрацепції, штучного запліднення та розпусного життя.

Нехай Господь поблагословить в цей день усі християнські подружжя та сім’ї, особливо багатодітні родини за їх вірне служіння Творцеві і Володарю Життя! Нехай сьогодні особливе благословення Боже приймуть молоді люди, які шанують дар дошлюбної чистоти, а також і майбутні матері, які прийняли дар життя.

Втішаючись Божою любов’ю і опікою, захищаймо право кожної дитини бути народженою і пройти свій власний шлях до вічності дорогою земного життя. Нехай Господь скріпить нас небесним благословенням у здатності цінувати дар життя!

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я

40 КОМЕНТАРІ

  1. cialistodo.com

    Звернення з нагоди Дня подяки за дар життя, 07 квітня 2012 р – Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров'я

Leave a Reply