Звернення комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я з нагоди Всесвітнього Дня донора

0
130
Звернення комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я з нагоди Всесвітнього Дня донора

Щороку 14 червня вся міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день донора крові. Донор – це людина, яка добровільно дає свою кров чи її компоненти для хворих, які цього потребують. Кров, яка завжди вважалась чимось більшим, ніж просто  рідка сполучна тканина організму, що виконує важливі функції в забезпеченні його життєдіяльності, стає предметом милосердя, коли людина-донор жертвує її для потребуючих.

Основна мета цієї дати полягає і в тому, щоб залучити якомога більшої кількості людей до донорського руху, і в тому, щоб відзначити участь та подякувати тим людям, які добровільно і безоплатно здають свою кров із свідомістю того, що вони сприяють порятункові життя.

В Україні посвідчення «Почесний донор України» мають майже 100 тисяч осіб, звання «Заслужений донор України» – біля 100. Розвиток донорства в усі часи – є важливою соціально необхідною справою не тільки держави, але й цілої Церкви.

Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я напередодні великої милосердної дати, звертається до всіх небайдужих синів і дочок нашої Церкви – не будьте байдужими до чужого горя, приєднуйтесь до багатотисячної армії донорів України, рятуйте, підтримуйте тих, кому ваша допомога вкрай необхідна.

Закликаємо у цей день, 14 червня, не бути байдужими, адже ніколи не знаємо, що нас чекає, навіть, за рогом будинку. Якщо ви – донор, це означає, що ви здорові. А якщо ви здорові, але ще не донор, не зволікайте і зробіть все, щоб ним стати. Хай донорство дає вам відчуття радості за врятовані життя.

Нехай Милосердний Господь береже і кріпить у здоров’ї всіх і особливо тих, хто спричиняється до поширення пропаганди Життя!

Детальніше про донорство за посиланням: 14 червня – Всесвітній день донора крові

Напишіть відгук