Звернення комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я до Преосвященних Владик, Всесвітлішого, Всечеснішого духовенства, Преподобного монашества, вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі, 2007

У цих днях мешканці Бузького та прилеглих районів Львівської області потерпають від наслідків техногенної катастрофи через аварію вантажного потягу, що перевозив жовтий фосфор.

Закликаємо вас і всіх людей доброї волі до посиленої молитви і відправлення богослужінь у намірі за Господню допомогу у подоланні наслідків катастрофи.

Рівно ж, просимо посилено молитись за мешканців потерпілих районів, їх сім’ї, дітей, родини, за тих, кого госпіталізовано і хто досвідчує терпінь, спричинених надзвичайною ситуацією.

Особливо просимо згадати у своїх молитвах всіх тих, хто жертвенно працює на ліквідації наслідків аварії та за медиків, які надають допомогу потерпілим.

У цей нелегкий час будьмо солідарні з тими, хто терпить та з тими, хто власними зусиллями намагається подолати це терпіння.

Пам’ятаючи, що у людей неможливе, можливе у Бога (пор. Лк 18,27), віддаймо цю ситуацію у руки Господу Богу і нашою ревною молитвою просімо про Його заступництво.