Звернення до Високопреосвященних Єпископів УГКЦ, Всечесніших отців, осіб богопосвяченого життя, вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі, 27 листопада 2007

Слава Ісусу Христу!

Щороку 1 грудня світова спільнота відзначає День солідарності з людьми, які живуть з ВІЛ/СНІД. Цей час є нагодою молитовно підтримати мільйони людей, що потерпають від наслідків ВІЛ/СНІД та застановитись над нищівним характером цієї недуги.

Закликаємо вас 1 грудня у єпархіях, парафіях, християнських спільнотах та чернечих згромадженнях піднести свої молитви за тих людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, за їх родини, близьких, за медичних та соціальних працівників, які опікуються ними і за всіх, хто своєю жертвенною працею докладає зусиль для облегшення їхнього болю та всякого роду страждання.

Хай наша молитва у цей день стане знаком дотику Божого милосердя і нашим особистим співстражданням та солідарностю з тими, хто досвідчує терпіння через наслідки ВІЛ/СНІД.

Нехай милостивий Господь зішле усім людям, які живуть з ВІЛ/СНІД та тим, хто біля них внутрішній мир і благодать мужньо зносити свої терпіння разом з Христом Ісусом.