Зустріч учасників Місії “Рахиль”

0
33

Добрі наміри завжди дають добрі плоди, якщо ми уповаємо на Бога і докладаємо всіх зусиль. Тож цього разу учасники робочої групи Місії “Рахиль” зустрілися під опікою о.Руслана П’ясти й с.Севастьяни Карвацької (голови та референта Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я), щоб обумовити свої наступні кроки для служіння особам, що зранені абортами.

Праця нашої Церкви в цьому напрямі унікальна в Україні, адже є цілісною душпастирсько-психологічною допомогою. Однією з форм служіння Місії “Рахиль” стали реколекції – середовище для прощення, примирення і духовної віднови.

Зустрічі учасників Місії “Рахиль”, як сказав адміністратор Патріяршої курії о.Андрій Максимович, мають стати майданчиком для обміну думок, бо колегіяльність дуже важлива в нашій праці. “Кожна ініціятива, – наголосив отець-адміністратор, – є наче квітка, яку вносимо в букет численних ініціятив. І це дар нашої Церкви для всієї України”.

Тема святости життя є найважливішою в нинішній час невпинних нагінок гідність особи та на подружжя як Таїнство. Тому просимо кожного про молитовну підтримку за успішну працю, адже молитва, як писала Софія Шептицька, ” ніколи не є сліпою, коли дістається рук Божих”. 

Напишіть відгук