Зустріч робочої групи проекту «Зцілення постабортних ран»

0
114

5-го лютого 2018 р. Б. ми в черговий раз зібрались у Патріаршому Дому м. Львова, для праці по проекту «Зцілення постабортних ран». Цього дня ми розглянули та опрацювали декілька питань.
Найперше, отець Руслан П’яста, голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я представив душпастирську програму УГКЦ для допомоги особам із постабортним синдромом, де ми обговорили всі три рівні(загальноцерковний, архі/єпархіальний, парафіяльний), для яких має діяти ця програма.
Другим кроком було остаточне визначення назви нашої групи, дякуючи добрій дискусії, ми зупинились на назві «місія Рахиль». Думаємо, що ця назва більше окреслить завдання нашої групи та проекту в цілому. Дякуючи отцю Юрію Козловському, також вже маємо логотип нашої групи, який він використовував раніше для своєї праці з людьми з постабортним синдромом.
Питання, яке зайняло важливе місце у нашому зібранні, було: як конкретно відзначити 2-гу суботу Великого Посту, яка є Днем пам’яті абортованої дитини. Тут ми запропонували заздалегідь приготувати оголошення для наших парафій, та просити парохів про їхнє виголошення, в сам день цієї суботи молитись вервицю о 15:00 у місцях, де люди найбільше можуть долучитись до цієї молитви, наприклад Катедральні собори чи пологові будинки.
Дякуємо Богові за змогу проводити такі організаційні зустрічі та разом приймати рішення у тому як розвивати роботу нашої групи. Перед нами стоїть багато завдань, тому давайте долучатись до виконання їх найперше і найголовніше молитвою та нашою жертовністю. Нехай Пречиста Діва Марія допоможе нам виконувати цю місію і як добра Мати вчить на наставляє нас у цій важкій але потрібній місії.

Повідомила: сестра Марія Благовіщення Міхней

Поширити

Напишіть відгук