Збори медкапеланів Коломийської єпархії УГКЦ

0
80

14 листопада 2017 р. Б. свята Церква відзначає пам’ять святих Косми і Дам’яна, рідних братів, лікарів і безсрібників. Для медичних капеланів ці святі є особистими покровителями. Тому в єпархіальному управлінні Коломийської єпархії відбулося засідання Комісії душпастирства охорони здоров’я. На засідання, крім медичних капеланів нашої єпархії, завітав і  голова руху “За тверезість” отець Ярослав Стеф’юк.

В рамках зборів кожен капелан представив як виглядає його служіння. Отець Ярослав, голова руху “За тверезість”, проінформував про важливість чесноти тверезості, а також закликав до спільної співпраці. Благословення Правлячого Архиєрея передав отець Юрій Лукачик, синкл у справах мирян, який наголосив на важливості завдання – служити хворому. “Головне завдання капелана – це постійна присутність, жертовність, відданість, а також безкорисливість”, – наголосив священик.

Також було акцентовано на важливості співпраці з медичним персоналом, максимальне оприлюднення інформації про присутність медичного капелана у медустанові та різні напрямки й форми його служіння.

Опісля голова комісії отець Юрій Савчук ознайомив капеланів із планом заходів комісії на 2018 рік, розповів про діяльність учасників семінару-тренінгу “Розуміння постабортивних ран та їх зцілення” та проінформував про день пам’яті жертв ДТП, який відзначатимемо цієї неділі. Окрім того присутні оглянули бібліотеку медичного капелана, яку видає Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. По завершенню всі капелани оновили анкету медичного капелана та прийняли рішеня провести наступне таке засідання вже в 2018 році Божому.

Джерело: прес-служба єпархії

Поширити

Напишіть відгук