Як відновити стосунки у родині після війни

0
70

Олександр Алієв – боєць АТО, “айдарівець”, переніс важке поранення та полон, під час якого небезпека загрожувала і його дружині та маленькій донечці.

“Сепаратисти прийшли до мене додому. Почалися телефонні дзвінки з погрозами. Вона боїться за себе, вона боїться за дитину, не знає, що буде зі мною”, – пригадує ті події Олександр.

Повернувшись нарешті додому, боєць зіштовхнувся з образами та непорозумінням і сам довго не міг адаптуватися до звичайного життя:“Чим більше до мене лізли, тим більше я відсторонювався. Я зовсім не розумів, що відбувається, мені хотілось, щоб мене раді були бачити, а я цього не бачив вдома. Я ненавидів усіх. І я побачив, що мені потрібна допомога”.

Щоб зберегти родину, Олександр їздив на реабілітацію у державні санаторії, до монастиря, відвідував психологічні тренінги. А згодом, відновившись та повернувшись до нормального життя, створив єдиний реабілітаційний центр для учасників АТО та їх сімей у рідній Полтаві.

“Одна справа, коли у мене є проблема, мені здається, що вона тільки моя, а коли сидить 18 чоловік, і хтось цю проблему підняв, і тут всі почули, що у всіх так. Як тільки я почув, що це з усіма, це нормально, і з цим можна щось робити, мені стало легше жити”, – переконаний захисник.

Джерело:

2plus2.ua

Напишіть відгук