«Я хотів висловити нашу повагу до тих бійців і лікарів, які тепер роблять все для того, щоб Україна була захищеною», – Блаженніший Святослав відвідав Головний Військовий Клінічний госпіталь ЗСУ у м. Києві

0
9

Блаженніший Святослав (Шевчук)-Отець і Глава УГКЦ, передав у відділення Гнійної хірургії, Головного Військового Клінічного Госпіталю ЗСУ м. Києва необхідне медичне обладнання!
Під час свого офіційного візиту в Госпіталь 5 листопада 2019 р., Блаженніший наголосив, що “Цим візитом я хотів висловити нашу повагу до тих бійців і лікарів, які тепер роблять все для того, щоб Україна була захищеною, – зазначив Блаженніший Святослав. – Сьогодні мені було дуже важливо почути наших хлопців, які є пацієнтами цього госпіталю, та лікарів, які чувають над їхнім здоров’ям. Привернувши увагу до цих військовослужбовців, які її потребують, я думаю, ми можемо до ширшого загалу звернутися: ті хлопці потребують нашої любові, молитви, уваги та підтримки”.
Тому у форматі, вже не першої допомоги, як на рівні Патріарха так і Єпископів УГКЦ, цього разу передали: хірургічні відсмоктувачі, електрокардіограф, пульсоксиметр, тонометр автоматичний та ін… Також була передана фінансова допомога кільком воїнам на виняткові потреби у лікуванні і реабілітації!
Керівництво Госпіталю висловило щиру подяку усім, хто долучився до цієї справи!
Дякуємо також Високоповажному пану
Онуфрієві Гандзію, о.Володимирові Волошину, душпастирю Греко-Католицької громади Святих Володимира та Ольги в Інсбруці (Австрія), та о.Юрієві Коласі,
вікарію для вірних Східних Католицьких Церков в Австрії.
Це не остання допомога у такому та інших форматах на потреби Наших Захисників і тих, хто ними опікується!
Насправді, відкриймо наші серця до тих, хто оберігає наш спокій!
Усім бажаємо здоров’я і радості!

 

Поділитися

Напишіть відгук