XXV реабілітація для учасників АТО та їх дружин

0
60

 XXV реабілітація для учасників АТО та їх дружин проходила з 15 по 21 квітня у с. Гошів в жіночому монастирі Сестер Пресвятої Родини, організована Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я УГКЦ на замовлення Координаційної ради з питань душпастирства у кризових ситуаціях УГКЦ.

Впродовж тижня учасники реабілітації мали змогу відновитися, поглянути під іншим кутом на свої стосунки з Богом, самим собою та з близькими людьми. Щоденний час Богослужінь, особиста та спільна молитва, прийняття Таїнств Сповіді та Євхаристії, бесіди зі священиками – шлях, яким кожна людина стає ближчою до Бога і який допомагає віднайти душевний спокій, що так потребують бійці і їхні дружини. Важливою подією був візит Владики Богдана Манишина, голови Координайційної ради з питань душпастирства у кризових ситуаціях Патріаршої курії УГКЦ, який завітав з архієрейським благословенням.

Особливою частиною реабілітації є зустрічі з психологами. В групі та на індивідуальних консультаціях, учасники діляться пережитим, які тут розуміють та приймають. Що таке стрес, як справлятися з емоціями злості та страху, почуттями провини та образи, як відновити відносини з близькими людьми та збудувати гармонійні і щасливі стосунки, як відновитися та творити нову сторінку житті – про це та інше говорили на заняттях з психологами та душпастирями. Відпочити тілом та відновити сили: масаж, спортивні ігри та піші прогулянки є однією із гарних можливостей на реабілітації.

А ще подорожі мальовничим Закарпаттям та Карпатами. За цей період реабілітанти мали чудову можливість відвідати замок Паланок у м.Мукачево та оздоровитись у термальних басейнах Берегово і звичайно помилуватися цвітінням сакури. Молитовний похід до Гошівського монастиря Отців Василіян на Ясній Горі дав змогу прикластися до ікони Гошівської Богоматері з власними проханнями та подяками. Крім того, учасники реабілітації відвідали Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, ознайомились з історією побувавши у двох музеях м. Долина. Також незабутнім для усіх реабілітантів залишився виступ священичої сім’ї Буріїв та їхня спільна пісенна молитва за Україну.

Поширити

Напишіть відгук