Вперше у Дитячій Лікарні м. Києва відбувся Різдвяний фестиваль «Колядуймо разом»

0
88

У вівторок, 17 січня, у Першій Міської Дитячій Клінічній Лікарні м. Києва по вул. Богатирській, відбувся Різдвяний фестиваль «Колядуймо разом».

«Цей фестиваль ми планували давно, розповідає медичний капелан цієї лікарні о. Віталій Воєца, і лише цього року нам вдалося його провести саме у такому форматі і досить успішно. Завдячуємо у сприянні та допомозі адміністрації лікарні на чолі з головним лікарем Юрієм Олександровичем Кожарою та нашим колективам, які радо погодилися до нас завітати!»

Захід відбувся у актовому залі лікарні, де зібралися понад 400 осіб: лікарі, медичний персонал, батьки з нашими діточками.

До лікарні з гарною програмою завітали:

  1. Дует «Сестри Наруцькі» лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

Викладач – Тетяна Стефанишин,

Керівник – Тетяна Наруцька

  1. Хор Патріаршого Собору Воскресіння Христового УГКЦ – багаторазовий призер на всеукраїнських та міжнародних конкурсах

Регент – Роман Рудницький

Скрипка – Христина Федик

  1. Дівочий вокальний ансамбль «АНГЕЛЬОРУС» КДМШ №23, лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів.

Керівник – Тетяна Стефанишин

«Такі заходи дуже нам потрібні, ділиться враженнями Лариса Григорівна Варнавська, зам.гол.лікаря, оскільки ми можемо у лікарняних стінах відчути радість народження Христа, і це дуже позитивно впливає як на нас так і на наших пацієнтів»!

Нас приємно збудувало те, що під час співу «Щедрика», зазначає Роман Рудницький регент Патр.хору, ми відчули, що нам підспівує увесь зал! І це відчуття такої єдності важко передати словами!DSC_1914

Після виступу та частування, яке приготували наші медики, усі колядники піднялися до каплиці, та під час чудової коляди кожен отримав подарунки на згадку. Дякуємо усім за гарний настрій та свято, подароване у такий чудний спосіб!!!

Поширити

Напишіть відгук