Владика Володимир (Груца) зустрівся із медичними працівниками

0
91
Владика Володимир (Груца) зустрівся із медичними працівниками

В понеділок, 6 листопада 2017 року, Преосвященний владика Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, відновив зустрічі з медичними працівниками, які відбуваються кожного першого понеділка місяця.

Зустріч розпочалася з проповіді для медичних працівників та всіх присутніх, в якій владика наголосив на важливості проявляти милосердя та любов щодо недужих, як це зробив для свого слуги римський сотник. Також владика Володимир зауважив, що кожний з нас буває недужим та потребує турботи, милосердя та опіки для своїх ближніх. Після цього настав час роздумів у тиші, а опісля відбувся молебень до священномученика Миколая Чарнецького та уділено благословення.

Владика Володимир (Груца) зустрівся із медичними працівниками

Такі зустрічі будуть відбуватись кожного першого понеділка місяця. Запрошуємо всіх медичних працівників та усіх бажаючих на наступну зустріч, яка відбудеться в п’ятницю, 4 грудня в церкві свщмч.Йосафата на вул. Замарстинівська 134. Зустріч розпочнеться із Божественної Літургії о 18:00. Також переглянути пряму трансляцію цієї зустрічі можете на сайті церкви.

Поширити

Напишіть відгук