Владика Володмимр (Груца) відвідав Львівську Міську Комунальну лікарню Швидкої Медичної Допомоги м. Львова

0
116

5 березня 2018 р., Владика Володимир (Груца) – єпископ-помічник Львівський, здійснив Архипастирський візит до Львівської Міської Комунальної лікарні Швидкої Медичної Допомоги.

На початку Владика Володимир відслужив молебень до Христа-Чоловіколюбця, та під час проповіді зазначив: “дуже часто ми, будучи здоровими-не помічаємо скільки недужих та потребуючих людей знаходиться серед нас. Побачити та відчути це є можливим, перебуваючи тут, в лікарні – серед вас”.

Також, на завершення, Владика подякував усім присутнім працівникам-лікарям – за їх жертвенність під час сумлінного виконання своїх обов’язків, а також – недужим-пацієнтам-за те, що терплячи біль та страждання – залишаються відданими Богу та щиро моляться за власне одужання. Також Владика Володимир подякував медичним капеланам лікарні – о. Івану Кушнірецькому, який сумлінно виконує свої душпастирські обов’язки від самих початків заснування каплички, та о. Степану Шафрану – за те, що вже багато років сумлінно та самовідданно допомагає недужим знайти Бога у своєму житті.

о. Андрій Корчагін, декан Шевченківського деканату ЛА УГКЦ, та – настоятель  Церкви свщмчч. Віри Надії і Любові та – їх матері Софії, який ласкаво погодився докласти максимум зусиль для подальшої душпастирської опіки над недужими та-персоналом даного медичного закладу.

о. Сергій Білоконь, референт душпастирства охорони здоров’я Львівської Архиєпархії. Особливу подяку складаємо Оксані Миколаївні Воробель, головному лікарю даного закладу, яка провела екскурсію по найбільшій в Західній Україні лікарні, та запропонувала багато важливих проєктів та ініціатив, які допомогли б в майбутньому налагодити добру співпрацю між Церквою та медициною в даному, важливому для цілої Західної України, медичному закладі.

Поширити

Напишіть відгук