Владика Богдан Манишин побував на реабілітації сімей, чоловіки яких повернулись із зони АТО

0
270
Владика Богдан Манишин побував на реабілітації сімей, чоловіки яких повернулись із зони АТО

У кожному шлюбі є Божа воля на духовну, емоційну і фізичну любов, яка зростає впродовж усього подружнього життя. І щоб відчути цю любов у подружжі Бог вказує нам шлях як цього досягти. Тому не випадково подружні пари, демобілізованих воїнів АТО проходили духовно-психологічне розвантаження в с. Гошеві у жіночому монастирі Сестер Пресвятої Родини, яке було організоване вже традиційно Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.

Подружжя були з різних куточків України: Київської та Волинської  областей і м. Дніпро. Всього розвантаження проходило 7 сімейних пар. Реабілітація відбувалась з 20 по 26 лютого 2017 р. Впродовж цих днів члени подружжя мали змогу відновити свої сили, налагодити міжособистісні взаємини, прийняти таїнство сповіді та причастя.

Бог створив подружжя ще задовго до громад, шкіл та інших інституцій. Тому тільки Бог має владу над ним. Всі інші  виступають інструментарієм в руках Божих. Тому основною метою духовно-психологічного розвантаження, до якого долучаються священники  о. Руслан П’яста, о. Ярослав Рохман, о. Назарій Мицко, о. Ігор Ліпчанський, психолог Ірина Вишинська є турбота про поліпшення стану сім’ї, відновлення ресурсу бійця, розуміння та прийняття його дружиною.

З  Архиєрейським благословенням реабілітацію відвідав Преосвящений  владика Богдан Манишин – єпископ-помічник Стрийський. Під час зустрічі він мав нагоду поспілкуватись у дружньому колі з родинами та поблагословити їх.

За цей період реабілітанти відвідали замок Паланок, у Закарпатті, оздоровились у термальних басейнах, прослухали концерт духовної  пісні священичого гурту «Кайрос» з м. Долина, відвідали Центр спадщини Вигодської вузькоколійки та насолодились красою та природою Карпатського краю.

 

Напишіть відгук