VII Всеукраїнська проща медичних працівників

0
29

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров`я, 08 червня 2019 року, організувала VII Всеукраїнську прощу медичних працівників до цариці Прикарпаття у Гошеві, під гаслом: «Моє милосердя змінює світ».

Архієрейську Божественну Літургію очолив преосвященний владика Петро Лоза, ЧНІ, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківський.

По закінчені Святої Літургії, процесія вирушила до місця де встановили та відбувся чин освячення Хреста, на знак вшанування та пам`яті про всіх медичних працівників, котрі загинули під час військових дій на Сході України.

Наступним у програмі був концерт дзвонів, лунали дзвони карильону, «Дзвони Ясної Гори».

Після невеликої перерви була відслужена Хресна Дорога з розважаннями, котру провадили медики, у наміренні всіх які несуть медичну службу у зоні бойових дій, за Господню опіку над ними..

Молебнем до Христа Чоловіколюбця, та Архієрейським благословенням закінчили нашу молитовну програму..

У прощі взяли участь медичні капелани всіх архи/єпархій, які масово прибули із своїми прочанами – медиками. За приблизними підрахунками у прощі взяли участь понад 2500 прочан.

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров`я, висловлює велика вдячність Отцям Василіянам, особливо настоятелю о. Вінкентію Слободяну за гостинність та прийняття та висловлює подяку всім за участь в прощі та спільну молитву.

09

Leave a Reply