Відзначення Всесвітнього дня медичної сестри у м. Івано-Франківську

0
42

Напередодні Дня медичної сестри у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Івано-Франківська, уже вдруге відбулося святкування Всесвітнього дня медичної сестри. Зокрема у цей день медичні капелани на чолі із о. Русланом П’ястою – головою комісії УГКЦ у справах душпатстирства охорони здоров’я відслужили Молебень до Пресвятої Богородиці. Після Молебня із привітальним словом звернувся о. Руслан П’яста, який побажав натхнення у служінні хворим, витривалості, а насамперед любові у праці та міцного здоров’я.

Опісля голова міста Івано-Франківська п. Руслан Марцінків привітав медичних сестер, зокрема побажавши: «всім міцного здоров`я, сили та витримки. Адже саме завдяки їм усі пацієнти відчувають себе в безпеці, мають щоденну підтримку та догляд і завдяки їхній турботі одужують швидше» та з цієї нагоди вручив медичним працівникам грамоти та подяки. За їхнє милосердя, за щоденну невтомну працю. За те, що знаходять потрібне добре слово для кожного пацієнта. Подяками міського голови також були нагороджені медичні капелани – о. Р. П’яста, о. Я. Рохман, о. О. Путько, о. Р. Терлецький. Бо не можна лікувати тіло не лікуючи душу.

День медичної сестри – це свято добра, милосердя, співчуття…Медична сестричка є містком між болем пацієнта і професіоналізмом лікаря. Вона і заспокоїть, і допоможе, і пожурить, і порадить, і маніпуляцію виконає. Зі святом Вас медичні сестри!

Поширити

Напишіть відгук