Відвідини дітей у відділенні ОДКЛ

0
8

“Так нехай світить перед людьми ваше світло,щоб вони,бачивши ваші добрі вчинки,прославляли вашого Отця,що на небі” (Ми,5:16).

З нагоди Дня Онкохворої дитини та Свята Стрітення, у приміщенні відділення ОДКЛ, відбулись заходи… Завітали гості, о.Руслан П’яста та семінаристи, спільно із о.Юрієм (капеланом даного медичного закладу) спільно відслужили Молебнь до Пресвятої Богородиці, було відчитано молитви на оздоровлення та за сприяння п.Зоряни, проведено заняття з дітьми онкогематологічного відділення, «Будьте світлом для світу», під час якого, дітям розповіли історію свята та пояснено в чому важливість слідувати за Божим Словом та ділитися ним з іншими. Опісля, на згадку про зустріч, діти мали можливість виготовити святкову листівку.

Варто відзначити, що з цими дітьми по особливому відчуваєш теплоту і справжню Христову радість. Дивлячись на них, усвідомлюється мізерність деяких ситуацій, а найголовніший урок, який вони подають, НЕ ЗДАВАТИСЯ, щоб не відбувалось у житті, не опускати рук, а боротися за кожен день свого земського буття.

Напишіть відгук