Відгуки реабілітантів

16.02.2018 р. Б. – Тетяна

Поділюся своїми враженнями від перебування на духовно-психологічному розвантаженні від УГКЦ, які організовує о.Ярослав Рохман.
Найперше це дуже вдале місце проживання- монастир Пресвятої Родини в с. Гошів Долинського р-ну. Надзвичайно благодатна, спокійна атмосфера, прекрасна природа навкруги.
Хочу подякувати отцям Ярославу та Назарію за духовну науку, спільну щоденну молитву. День, що почався з молитви не може бути поганим.
Надзвичайно корисні і цікаві лекції- бесіди з психологами Іриною та Маряною. Важливо, що дуже вдало підібрані теми, які були актуальними для всіх учасників!
Виявляється, що в кожного є своя мова любові, яку важливо знати для щасливого сімейного життя, що можна виробити звичку радіти, що важливо помічати приємні дрібниці, важливо казати “Дякую тобі” . Виявляється, що навіть можна правильно конфліктувати і тоді легше досягти порозуміння.
Добре, що були не тільки групові, але і індивідуальні заняття з психологами! Дякую Вам за Вашу працю!
Під час заїзду працював масажист, що було третім дієвим фактором для зняття напруги та отримання користі. Дякую Вам, Петро!
Вдало поєднані екскурсії: похід на Ясну Гору, Музей спадщини Вигодської вузькоколійки та чарівне Закарпаття.
Вдячна Богу і всім хто був зі мною той тиждень!

Я не ревізор, але рекомендую!!!

 

21.10.2017 р. Б. – Валерій

Хочу висловити щиру вдячність за надану можливість взяти участь у духовно-психологічній реабілітації. Вкрай необхідна та корисна ініціатива!

Оцінка за складовими:

Локація проведення – відмінно;

Побутові умови – відмінно;

Програма реабілітації – відмінно;

Загальні враження – неперевершено!

Хотілось би відмітити злагодженість роботи “команди” реабілітологів, а саме: духівників о.Ярослава та о.Назара; психологів: п.Ірини Яців та п.Ірини Вишинської; масажиста пана Петра; лікаря пана Володимира; екскурсійного гіда пана Ярослава.

Зауважень немає. Як пропозиція (побажання) збільшити термін реабілітації до 10 днів.

12.08.2017 р. Б. – Віктор

Велика дяка о. Ярославу, о. Руслану та сестрам за теплий прийом. Душа тут віднайшла спокій та пройшла переосмислення, як потрібно жити та у що вірити. Окремо спасибі пані Ірині, яка нас вчила бути поступливими, мудрими, добрими до своєї половинки, до сім’ї. Отче Ярослав! Нехай і надалі Бог допомагає Вам у ваших добрих намірах допомагати бійцям АТО, вони потребують (ми потребуємо) Вашої уваги та допомоги.

22.07.2017 р. Б. – Валерій

По перше: велика вдячність організаторам і меценатам даного заїзду.

– хороше місце і гарна природа

– професійний масаж

– дуже цікаві психологічні тести

– цікаві і пізнавальні екскурсії

– гарні люди в тому числі і волонтери

– і звичайно божественно смачна кухня (сестрам просто величезний респект)

-повага до віросповідання. Як на мене то це дуже важливо що ніхто не заставляв читати Біблію чи намагався переконати у католицькому віросповіданні.

– професійні духівники (біля о. Руслана та о. Ярослава складалося враження, що це ніби твої друзі). Їхні проповіді слухати дуже цікаво, адже в них дуже багато життєвого.

– в монастирі навіть хороша духовна атмосфера, нічого на тебе не тисне.

Я дуже вдячний що зміг походити по травичці, по росі, згадати дитинство, скупатись в гірській річні. Але було б класно якби в номері повісили картину, поставили квіти на підвіконники, хоча розумію, що це в першу чергу монастир і номер повинен бути аскетичним. Класно було б якби були ігри (наприклад шахи, доміно) правда не знаю як церква до них відноситься. Дуже дякую, але дійсно шість днів замало!!! Класно, що ви все це робите.

 

6.10.2016 р. Б. – Андрій

Хочу висловити позитивне та щире задоволення. Дуже сподобалось гарно спланований графік проведення занять, культурно та духовно-психологічні відносини як до мене так і до моєї дружини. Задоволений і від місця проведення реабілітації, тут у монастирі все зроблено для відновлення духовно, морально і психологічно. Велика вам подяка від щирого серця за те що ви робите та знаходити сили та бажання допомагати.

07.10.2016 р. Б. – Євгеній

Дякую всім організаторам та тим, хто приймав участь в організації. Особливо для мене, як для учасника АТО, ця реабілітація є дуже важливою у підтримці власної віри та віри у Бога, бо після багатьох бойових операцій віра похитнулась. Цінним є те, що реабілітація проходить разом із дружинами і дає можливість разом із співпрацею психолога відновити гармонію стосунків у сім’ї. Бажаю щоб й надалі реабілітація тривала за такою програмою.

19.02.2016 р. Б. – Василь та Людмила

Від щирого серця дякуємо за реабілітацію. Ні один шпиталь, ні одні пігулки, ні одна лікарня не зробила того, що ви зробили за тиждень реабілітації. Щира подяка вам та низький уклін!!!