Відгук учасниці реабілітації вдів

0
13

Гори – це місце сили, місце, де черпають натхнення, де долають труднощі та учаться бути сильними. Тому не дивно, що саме тут розміщений монастир Згромадження сестер Пресвятої родини, і саме він був обраний для реабілітаційної програми УГКЦ. Креативний та високотехнологічний “Центр спадщини Вигодської вузькоколійки”, Гошівський монастир отців Василіян, і навіть підйом до монастиря стежкою посеред лісу (не там, куди пішла уся група, а в обхід значно довшим шляхом, бо Господь знав, що це потрібно мені саме в цей момент), прогулянки Івано-Франківськом з Наталею Перцович i Наталею Чайківською та відвідини Меморіального парку (де розміщені могили Романа Гурика, бійців АТО та воїнів УПА) – це лише зовнішня частина реабілітаційної програми.

4 дні – саме стільки часу потрібно було, аби розібратися у собі, у своїх внутрішніх страхах, внутрішніх блоках, аби зрозуміти причини власного безсилля. Завдяки духівникам отцю Ярославу Рохману та отцю Назару Мицку, завдяки психологу Ірині Вишинській ми вчилися бути іншими, долати агресію, долати біль та навіть щиро молитися (бо молитва в монастирі – це щось настільки високодуховне та неймовірно-фантастичне, що мимоволі сам стаєш частинкою тої духовності і уже не помічаєш, як промовляєш слова вдячності Богу за цю мить).

Ті уроки, що ми отримали у цьому спілкуванні, уже реалізовуємо у повсякденному житті. А результат – це коли твоя дитина говорить десятки разів на день “мама, я тебе люблю!”, а не “ти мене ненавидиш”! То хіба ж воно того не варте?! Дякую усім жінкам за досвід (не лише позитивний, а й негативний, бо це теж уроки), яким щиро ділилася, та за емоції, якими були сповнені ці дні! Вперше в житті зважилась на бесіду з психологом, хоча так і не змогла відкритися до кінця, але багато збагнула для себе ще до індивідуальної розмови. Дякую отцям за щирість та безпосередність, за вечірній волейбол, за молитви та ваш церковний спів! Натхнення вам усім для подальшої праці! Бо впевнена, роботи у вас ще багато, ще стільки вдів та бійців потребують ваших теплих слів підтримки, жартів та простого розуміння!

Чекаємо на нові запрошення, бо це місце з таких, куди хочеться повертатись ще і ще.

Поширити

Напишіть відгук