Відгук учасника духовно-психологічної реабілітації

0
141

Декілька днів тому (13-19 листопада 2017 р.) повернувся з Прикарпаття, де перебував на духовно-психологічній реабілітації у с. Гошів.

Цей реабілітаційний центр для атовців та їх сімей створений на базі жіночого монастиря зусиллями УГКЦ та при підтримці жертводавців. Я про нього дізнався випадково і поїхав спеціально з пізнавальною метою:  що це таке і наскільки необхідне та корисне.

Враження найкращі. Як на мене, найкращий на сьогодні центр реабілітації  (можливо – ще десь є подібне, було б добре).

Психологічні тренінги проводили високопрофесійні (повірте мені – старому вчителю) психологи Ірина Вишинська та Ірина Яців, які легко, невимушено та ненав’язливо проводили групові тренінги та індивідуальні бесіди. Індивідуальних довірливих бесід було багато, бо проблемних питань у відносинах “батьки – діти”, “він – вона” вистачає. Плюс стреси, якими ми заряджені на повні обойми . Велика шана і подяка дівчаткам – психологам за їхню жертовну працю, теплоту та довіру у відносинах.

Щира подяка панотцям Ярослав Рохман та Назарій Мицко. Познайомившись з ними та спостерігаючи за ними на службі Божій і в побуті, стало зрозуміло, яким повинен бути справжній український священник.

Крім усього, тут був високий рівень обслуговування: класні умови для проживання з усіма зручностями, чудова кухня і смачні страви, які робили сестри – монашки.

Була і різнобічна культурологічна, оздоровча програми з поїздкою на Закарпаття. А саме: відвідування чоловічого монастиря тут ж, у с. Гошів (є чим вразити); були у м. Долина у двох музеях (дуже цікаво); відвідали у Мукачево замок Паланок (є що дивитись); а у Берегові 2 години приймали термальні басейни (ще те задоволення, я вам скажу).

Плюс щоденний масаж. Велика дяка  масажисту Петро Климончук. Плюс концерт, плюс ресторан, плюс шашлики, які ми самі готували.

І нові знайомства, дружні відносини між учасниками реабілітації. Отримав повне морально – естетичне задоволення.

Настійливо раджу відвідати с. Гошів реабілітацію бійцям. Причому разом з дружинами .Все це за рахунок благодійного фонду «Реновабіс». Оплачується тільки дорога.

п. Сергія Міщенка

Напишіть відгук