Відбулись реколекції медкапеланів УГКЦ

0
196

Уже втретє, на початку Великого Посту, Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я організувала реколекції для медкапеланів УГКЦ. Цього року реколекції проходили 26-27 лютого в Унівському  реколекційному центрі і в них взяло участь 50 медкапеланів.   

Оскільки 2018 рік за ініціативою Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій вирішено  оголосити  роком Божого Слова в Україні, тому духовні науки були побудовані над роздумами св. Письма. Провадив реколекції о. Іван Січкарик – др. біблійного богослов’я, який присвятив духовні науки на тему: «Зустріч із Господом у сьогоднішній день».

Реколектант наголосив, що час реколекцій – є благо датним, щоб ми могли духовно насититися та роздумати над Словом Божим, яке дає нам життя,  Словом, яке сіється в наші серця. Особливо цікавою та плідною для медкаеланів була наука на тему: «Боже Об’явлення та Його терапевтичний характер,» зокрема через книги Св. Письма роздумували над поняттям хвороби, страждання, здоров’я та зцілення.

Перебуваючи в Унівському монастирі, медкапелани долучалися до великопосної молитви ченців-студитів і це був особливий час: роздумів, молитви, роздумів, щоб віднайти та відновити духовні та тілесні сили для служіння у медичних закладах.

Пресс-служба

Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я

Leave a Reply