Відбулась зустріч асоціації капеланів в охороні здоров’я Західного регіону в Україні

0
36

19 травня 2021 р. в Патріаршому домі УГКЦ (вул. Хуторівка) відбулась зустріч відокремленого підрозділу асоціації медичних капеланів Західного Регіону. Метою екуменічної асоціації є напрацювання спільних поглядів та проектів у сфері душпастирства охорони здоров’я в Україні. У засіданні брали участь представники УГКЦ, ПЦУ, УПЦ та АСД.

Зустріч очолив керівник Західного регіону асоціації о. Руслан П‘яста. Відтак Високопреосвященніший владика Філарет Митрополит УПЦ провів спільну молитву, після якої учасники зборів, особисто присутні а також по Zооm мали можливість представитись.

На зустрічі капелани ділились думками, щодо діяльності Західного Підрозділу асоціації. Першим завданням, яке поставили: напрацювання спільної етично-моральної позиції у сфері трансплантології. Сьогодні цей напрям медицини активно розвивається в Україні. Зокрема, у жовтні цього року заплановано провести міжкомфесійну конференцію на тему морально-етичних сторін трансплантації.

Також вирішено, що представники асоціації зустрічатимуться кожного місяця у форматі Zoom для обговорення актуальних питань служіння медичного капелана у медичному закладі, та ділення особистим досвідом. Повідомив о. Тарас Гадомський, заступник керівника асоціації капеланів Західного Регіону.

Поділитися

Leave a Reply