В УГКЦ ВИДАЛИ ПОСІБНИК ЩОДО ПРАЦІ З ДІТЬМИ ТА ПІДЛІТКАМИ ІЗ СІМЕЙ З АЛКОГОЛЬНОЮ ПРОБЛЕМОЮ

-1
87

В рамках проекту «Створення терапевтично-профілактичної програми та її застосування з метою духовно-психологічної підтримки дітей та підлітків із сімей з алкогольною проблемою», комісія «За тверезість життя» Стрийської єпархії УГКЦ видала методичний посібник «Дорогою зцілення».

Це видання містить поради і рекомендації щодо організації та здійснення психологічного та духовного супроводу дітей та підлітків віком від 10 до 18 років, які проживають у дисфункційних сім’ях з алкогольною проблемою,- повідомляє прес-служба Стрийської єпархії УГКЦ.

Автори посібника: о. Тарас Сидор, голова комісії «За тверезість життя» Стрийської єпархії УГКЦ – духівник та керівник проекту, психолог Ірина Яців, а також терапевт узалежнень Роман Прочко.

Беручи до уваги багаторічний досвід Консультативно-просвітницького центру та бачення проблеми алкоголізму в нашому суспільстві, в авторів виникло бажання розробити посібник на реальному досвіді праці з дітьми із проблемних сімей, які стоять на обліку в соціальних службах. Тим самим, скріпити взаємодопомогу та працю Церкви і держави у вирішенні даної проблеми.

Методичний посібник «Дорогою зцілення», базується на основі «12 кроків» програми Алатін і включає 25 зустрічей; вертеп; праця з батьками, а по завершенні – терапевтично-відпочинковий табір «Тверезість душі – ознака святості».

Автори видання сподіваються, що напрацьовані матеріали допоможуть духівникам, психологам та терапевтам Консультативно-просвітницьких центрів нашої Церкви у їхніх єпархіях, в роботі з дітьми та підлітками з алкогольних родин. Також, даний посібник рекомендується працівникам соціальних служб, психологам та всім, хто цікавиться працею з дітьми і підлітками з деструктивних родин.

Поширити