У Тернополі відзначили День пам’яті абортованих дітей

0
138

3 березня на парафії святої Великомучениці Теклі, що знаходиться на території другої міської лікарні у Тернополі пройшов захід, присвячений вшануванню усіх абортованих дітей.Понад 50 осіб, з яких були парафіяни храму, представники організації «Рух за Життя», члени спільноти «Матері в Молитві» та медики взяли участь у цих моліннях. Четверо священиків – медичних капеланів з Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, на чолі з головою єпархіальної комісії у справах душпастирства охорони здоров’я о.Андрієм Желізко відслужили «Покаяльний Акафіст жінок, які вчинили аборт» та молились Вервицю за абортованих дітей, а також молитви за припинення абортів в Україні.

о.Андрій Желізко зачитав присутнім звернення Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я з нагоди Дня пам’яті абортованих дітей. Парох храму св. Великомучениці Теклі, капелан ТМКЛ№2 о.Андрій Дахим поділився навчанням на тему «Цінність людського життя». «Наше суспільство переживає сьогодні екзистенціальну кризу духовного виміру людського життя, бо, з одного боку, відбувається розвиток медицини, сприяння збереження життя, а з іншого – моральна деградація та інші чинники стають причиною зневаги Божого дару життя та людської гідності», – відзначив о.Андрій.

Відтак, напередодні Дня пам’яті абортованих дітей волонтери парафії, які здійснюють молитовне служіння у ТМКЛ№2 разом із вагітними жінками відділу патології вагітності молилися Вервицю за дар життя, продовження роду та припинення абортів в Україні.

Поширити

Напишіть відгук