У Полтаві освятили каплицю святого Пантелеймона

0
89
У Полтаві освятили каплицю святого Пантелеймона

6 березня у Полтаві освятили лікарняну каплицю УГКЦ святого цілителя та велокомученика Пантелеймона, яка розташована у Міській лікарні №3. Чин освячення здійснив владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський.

владика Василій (Тучапець)Слід зазначити, що поява каплиці у медичній установі стала можливою завдяки ініціативі головного лікаря п. Анатолія Рудича та отця Максима Кролевського, медичного капелана, та при сприянні персоналу лікарні й жертводавців, які допомоли провести всі необхідні ремонтні роботи у новоосвяченій каплиці.

У Полтаві освятили каплицю святого ПантелеймонаПісля чину освячення до усіх присутніх звернувся Архиєрей. У своєму слові владика Василій розповів про важливу роль храму та священослужителя у медичних установах.

владика Василій (Тучапець)“Існують хвороби фізичні, але й в той самий час є зранення і духовні, які так само потребують зцілення. – зауважив екзарх Харківський – Відтепер у всіх є можливість приходити до каплички, молитися і просити в Бога зцілення, адже ж нова святиня повстала на території лікарні, що є актом глибокої віри і надії медиків та пацієнтів”.

Опісля медичний капелан отець Максим Кролевський, який буде надавати духовний провід у лікарні, подякував владиці Василію, головному лікарю та усім працівникам лікарні за їхній особистий внесок у створення каплички святого цілителя та великомученика Пантелеймона при медичній установі.

Прес-служба парафії Пресвятої Тройці

Напишіть відгук