У ПОЛТАВІ ДО ЦЕНТРУ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ ВПЕРШЕ ЗАВІТАВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

-1
67

У понеділок, 21 грудня у Полтаві при Центрі реабілітації дітей з органічним ураженням центральної нервової системи відбулося свято Святого Миколая.

полтава 3Святкування розпочалося молитвою-благословенням, яка була звернена до святого Чудотворця та у якій отець Максим Кролевський разом з медиками, дітьми та їхніми батьками випрошували за посередництвом Святого Миколая Божого благословення на зцілення душі та тіла.

Опісля, медичний капелан розповів про життєвий шлях Архієпископа Мир Ликійського, його харизматичну особистість та доброту. Також священик наголосив на важливості святкування цього християнського празника серед українців, пригадавши справжнє богословське коріння та походження цього великого свята на українських землях. полтава 2“Сьогодні усі ми маємо докладати багато зусиль до того, — зауважив отець Максим —  щоб реанімувати наші добрі християнські цінності, традиції та свята, які були затерті й знищені у нашій пам’яті атеїстичною системою, переносячи їх на наш побут та повсякдене життя”.

Згодом, на прохання дітей та батьків, до них завітав і сам святий Миколай. Він вслуховувався у мистецькі здібності діточок, які проявляли себе у різний спосіб. Діти співали, розказували вірші, а дехто навіть танцював, щоб принаймі у такий спосіб розвеселити Святого Миколая. А тоді, кожен за свою активність отримав від святого подарунок.

Поділитися