У Патріаршому Домі стартував тренінг “Управління медичним закладом в сучасних умовах”

0
2

Сьогодні, 22 грудня 2021 року, у Патріаршому Домі стартував тренінг “Управління медичним закладом в сучасних умовах”. Подія відбувається у рамках програми духовно-психологічної віднови для керівників медичних закладів. Ініціатором заходу є  Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я.  

Відтак, з вітальним словом до присутніх звернулася керівниця  Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, с. Севастіяна (Карвацька):

“Хотіла би коротко перейтися по тому, що ми спільно з вами за цей час пандемії робили.  2 роки тому Блаженніший Святослав зауважив, що ми відкриваємо церковні приміщення, щоб за потреби, використати їх у медичних цілях через обставини пандемії. Найперше ми відкрили цей Патріарший Дім, щоб медики на обсервації могли тут проживати.  Вони тут проживали 3 місяці. Ми прийняли загалом 500 медичних працівників. Потім ми почали закуповувати медичні концентратори і надавали їх людям  у користування безкоштовно. Завдячуємо нашим меценатам, які допомогли втілити цю ініціативу. Далі Блаженніший нам давав наступні завдання. Ми почали робити реабілітацію для медичних працівників. Таким чином, вони проходять духовно-психологічну віднову.  Як казала пані Мирослава (колега с. Севастіяни, приміт. ред.) ми повинні зробити щось для керівників медичних закладів. Саме тому, ми запросили Вас на цей тренінг “Управління медичним закладом в сучасних умовах””.

Також привітав присутніх і побажав плідної робити під час тренінгу Орест Чемерис, директор Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Опісля, учасники тренінгу прослухали ексклюзивну презентацію книги “Подолати минуле: глобальна історія України” від доктора історичних наук, професора кафедри державного управління УКУ Ярослава Грицака.

Після обіду, присутні матимуть нагоду долучитися до лекції про “Інструменти управління в щоденній роботі керівника” бізнес-тренерки Наталії Галицької,а  згодом довідаються про “Комунікацію від нуля” завдяки доцентці кафедри журналістики і комунікацій УКУ Марії Титаренко.

Завтра тренінг продовжиться. Його акцентом стане Літургія. Потім будуть лекції на тему: “Інструменти управління у щоденній роботі керівника” бізнес-тренерки Наталії Галицької.

Джерело: Духовна велич Львова

Поділитися

Leave a Reply