У м. Бурштин обговорювали важливість місії дружини-матері воїна АТО

0
126
У м. Бурштин обговорювали важливість місії дружини-матері воїна АТО

12 березня 2017 р в приміщення Агенції Місцевого Економічного Розвитку м. Бурштин проводилась зустріч дружин-матерів воїнів АТО “ЖІНКА СЬОГОДЕННЯ”. Ініціатором даного заходу виступила спільнота “Твори Добро”, що діє при Церкві свщ.муч. Йосафата, керівником якої є о. Дмитро Шмігель. Захід проводився за сприянням п. Роксолани Джури, яка виступила з привітальним словом та підтримкою жіноцтва воїнів АТО. Живе спілкування з дружинами та матерями бійців проводили лектори о. Руслан П’яста, голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров”я та о. Ярослав Рохман, голова Руху “За тверезість життя ” Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Головним завданням жінки, на переконання Папи Франциска, є вносити гармонію у сотворений світ. Сьогодні нашим дружинам та матерям бійців АТО є особливо важко. Тому дуже важливим є підтримати їх духовно та укріпити в дусі, допомогти віднайти та відновити внутрішню гармонію.У м. Бурштин обговорювали важливість місії дружини-матері воїна АТО

Яких зусиль потрібно докласти жінці для адаптації до мирного життя з чоловіком після повернення з АТО? Як створити умови для якісного спілкування у подружжі? Витривалість в любові, банальне прив’язання до алкоголю та причини зловживання його після АТО, невміння виразити власні почуття, ринкові відносини у подружжі, покликання жінки. Ці та інші теми були дуже добре обґрунтовані та висвітлені доповідачами.

Кожен із нас створений свобідним. Подруги мають поважати свободу один одного.”Я є тут для тебе. Я люблю тебе таким, яким ти є.Я є присутня з тобою,- дає поради для жінок о. Руслан П”яста. Навіть Христос, який є Божим Сином, потребує допомоги Симона Киринейського,тобто Бог потребує людини. Симон нічого не випитує у Христа, він просто несе хрест Ісуса. Тому дуже важливо бути для свого чоловіка тим Симоном,- продовжує о. Руслан. Відновити життя чоловіка після АТО спосібна тільки жінка, адже куди приходить жінка,- там оживотворяється і відновлюється життя. Такою є важливість місії жінки.У м. Бурштин обговорювали важливість місії дружини-матері воїна АТО

Під час перерви, за філіжанкою запашної кави, жінки мала змогу ближче познайомитися та відчути підтримку однодумців, адже всі зібралися одним духом і однією метою. Опісля перерви, продовження спілкування проводив о. Ярослав Рохман, який торкнув тему алкоголю та наголосив, що ціллю зустрічей не є “пиття” , а спілкування. Доступність та простота у спілкуванні з лекторами випромінювали не тільки позитив, але і гарний настрій.

Захід закінчився переглядом стрічки “Реабілітація бійців АТО в Гошеві” та подячним словом о. Дмитра Шмігеля. На завершення дружина бійця АТО подарувала жінкам вірші і пісні власного виконання, що додало гарного настрою всім присутнім..

Кожна подія у нашому житті не є випадковою. Господь усіх нас зібрав не просто так. Надіємося,що такі заходи чи зустрічі у нашому місті будуть мати продовження,адже відбулося не тільки обговорення актуальних тем та конкретних ситуацій, але і розвантаження жінок. “ПОЛЮБІТЬ СЕБЕ”,- на завершення побажав о. Ярослав Рохман.

БУДЬТЕ ОДНІ ДЛЯ ОДНИХ! Будьте носительками СВІТЛА І ЖИТТЯ! У м. Бурштин обговорювали важливість місії дружини-матері воїна АТО

Дякуємо насамперед Богові, також дякуємо о. Дмитру Шмігелю, який є завжди поруч, благословляє, підтримує та надихає спільно працювати і сіяти. Щира подяка о. Руслану П’ясті та о. Ярославу Рохману за глибину наук, високий професіоналізм , вміння донести та підтримати дружин сьогодення.

Велике спасибі Олександрі Шаган (АМЕР) за підтримку даного заходу.

Дякуємо волонтерам спільноти “Твори Добро”, волонтеру Андрію Вербовському за організаційну допомогу; також вдячні Оксані Масловій та Віталію Косінову за професіоналізм і волонтерську допомогу зйомок даного заходу.

ЖИТТЯ – ЦЕ СКАРБ.

КОЖНА МИТЬ-ЦЕ ВІЧНІСТЬ.

БЕРЕЖИ ЙОГО.

 

Напишіть відгук